foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Najbliższe zebranie z rodzicami odbędą się 16 maja o godzinie 17.00 ZAPRASZAMY!

Przykład dobrej praktyki

Miło mi poinformować, że nasz projekt programu Erasmus Plus „Uczymy się razem przez wspólną zabawę” został wybrany jako przykład dobrej praktyki i będzie przedstawiony na warsztatach w Coventry przez pana Martina Whittle. Pan Whittle pracuje obecnie dla Komisji Europejskiej i zajmuje się pracą badawczą pt: „Narzędzia i sposoby włączania innowacyjnych metod nauczania i dobrych praktyk w zakresie organizacji szkoły: ograniczenia i rozwiązania”. To już nasz kolejny projekt, wyróżniony jako przykład dobrej praktyki.
Good Job – Dobra robota :)
(E.Wójcik – koordynator projektu)

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.