Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Podobnie jak w zeszłym roku z uwagi na pandemię zakończenie roku szkolnego odbędzie się w salach lekcyjnych z wychowawcami klas. Organizacja i harmonogram tego dnia opisane są w załączonym poniżej linku

Organizacja zakończenia roku szkolnego

Powrót do zajęć stacjonarnych

Od poniedziałku 31 maja powracamy do pracy w trybie stacjonarnym. Obowiązuje plan zajęć i zasady takie jak we wrześniu na początku roku szkolnego. Każda klasa ma zajęcia w wyznaczonej jednej sali. Pamiętamy o  zasadach bezpieczeństwa związanych z pandemią.

Nauczanie hybrydowe (17 - 28 maja)

Szanowni Rodzice i uczniowie klas 4 - 8

W dniach 17 - 28 maja  uczniowie wracają do nauki w szkole. Na razie w formie hybrydowej. Część klas przyjdzie do szkoły i będzie mieć naukę w trybie stacjonarnym, część będzie w domu mieć naukę w formie zdalnej. Harmonogram, według którego klasy będą przychodzić do szkoły zamieszczamy w linku poniżej.

Harmonogram nauczania hybrydowego. Informacje

Shared voices - 2020 - 2022

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.